facebook

03 Tiskoviny reference

Naše společnost byla zpočátku založena jako grafické studio. Tisk a tisková příprava propagačních materiálů tedy byla a je naší základní činností. Za roky naší tvorby jsou za námi tisíce vyrobených tiskovin.(Od billboardu po vizitku, od katalogu po leták).
 

Logotypy, Corporate Identity, Vizitky
Základem každého úspěšného corporate designu je logotyp, značka – grafický symbol, text nebo jejich spojení.
Logotyp by měl vždy splňovat základní požadavky na jednoduchost, čitelnost, použitelnost, jednoznačnost. Profesionálně navrhneme a zpracujeme jednoduchý logotyp pro malou firmičku i celý obsáhlý uživatelský manuál pro velkou korporaci.
Kliknutím na číslice zobrazíte vybrané příklady realizace.
 
Letáky, Brožurky, Katalogy
Navrhneme grafický vzhled, poradíme se stylizací textů, vybereme optimální velikost letáku či katalogu pro Vaši potřebu a zajistíme tisk.
Na základě Vašich požadavků navrhneme nejoptimálnější technologii pro Váš propagační materiál. Pro slavnostní příležitosti Vám navrhneme přání, oznámení nebo PF.
Kliknutím na číslice zobrazíte vybrané příklady realizace.
 
Inzerce a propagace v periodikách
Dle Vašeho přání Vám vyrobíme inzerci do jakéhokoliv periodika či jednorázového tisku.
Nezáleží na tom zda se jedná o design celostránké inzerce, nebo jen malý informační blok. Zvolíme takový přístup, který bude odpovídat vašim požadavkům i finančním možnostem. Místo klasické inzerce je možné v některých případech s úspěchom použít i PR článek.
Kliknutím na číslice zobrazíte vybrané příklady realizace.
 
Příklad realizace velkoplošné reklamy
Billboardy, Bigboardy, Rollingboardy, Citylighty
Graficky navrhneme a vyrobíme pro Vás jakoukoliv velkoplošnou reklamu. Může se jednat o klasické rozměrné billbordy, nebo o menší propagační plochy plakátového typu.
Tisk může byt realizován na klasický papír, na plachty s oky, na plast i na další materiály. Zrealizujeme i animovanou reklamu na speciální videobillboardy.
Kliknutím na číslice zobrazíte vybrané příklady realizace.
 
náhled původního vzhledu projektu
Konference a veletrhy
Speciálním odvětvím propagace je pořádání vlastních konferencí, tiskových konferencí či veletrů. Na tyto speciální akce je potřeba široká škála propagačních materiálů většinou v menším množství.
Jsme připraveni Vám připravit všechny potřebné podklady, počínaje plakáty a konče polepy stánků.
Kliknutím na číslice zobrazíte vybrané příklady realizace.
 
nic
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace