facebook

02 Design / tiskoviny - grafický návrh zdarma

Co si pod tímto heslem představit? Je to jednoduché. Máte-li zájem o jakýkoliv náš produkt (inzerci, leták, katalog...), stačí nás oslovit a operátoři Vám na základě Vámi dodaných podkladů připraví "maketu - grafický návrh" budoucího výsledku. Takový model Vám usnadní rozhodování a dovolí nekupovat "zajíce v pytli".

Pokud se vyrobený grafický návrh nebude dostatečně blížit Vaší představě, vyrobí operátoři další. Toto je možné opakovat dokud nedojde k úplnému ztotožnění Vašich požadavků s předkládaným návrhem. Do tohoto okamžiku je vše zcela ZDARMA. Teprve poté může dojít ke zcela konkrétní dohodě o finálním provedení, technologii výroby, termínu a cenové kalkulaci. Zákazník tedy platí pouze práce na realizaci jím schváleného grafického návrhu, nikoliv slepé cestičky při vývoji designu.

Příklad standardního postupu výroby návrhu zdarma (tiskoviny):

  • zákazník sdělí představy, požadavky a omezující prvky, dodá vzor nebo případně nechá návrh zcela na kreativitě operátora
  • operátor vyrobí např. úvodní stranu a odprezentuje ji pomocí PDF formátu.
  • a - zákazník je spokojen a dojde ke zcela konkrétní dohodě o finálním provedení, technologii výroby, termínu a cenové kalkulaci.
  • b - zákazník se neztotožní s předloženým návrhem, operátor neprodleně vyrobí další a schvalovací postup se opakuje
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace