facebook

01 Tiskoviny

Naše společnost byla zpočátku založena jako grafické studio. Tisk a tisková příprava propagačních materiálů tedy byla a je naší základní činností. Za roky naší tvorby jsou za námi tisíce vyrobených tiskovin od billboardu po vizitku, od katalogu po letáky.

Nabízíme Vám - Osobní přístup (osobní operátor a klientský servis). Zvolení odpovídající technologie (výroba, tisk). Designový návrh zdarma (nekupujete zajíce v pytli). Nabízíme velmi příznivé ceny. Tiskneme pouze zakázky u nás vyrobené - tisk z donesených podkladů není možný.

Vše zařídíme za Vás - Jsme si vědomi toho, že každý z nás je odborníkem na svůj segment práce, a proto jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše případné dotazy. Zároveň jsem schopni zajistit veškerou administrativu a práce s tím spojené, tak aby byl v maximální míře šetřen Váš čas. (volba tisku, papíru, komunikace s tískárnou...)

V sekci 03 Tiskoviny - reference si můžete prohlédnout vybrané vzory tiskovin z naší tvorby.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace