facebook

08 Ostatní služby

Technická podpora internetových stránek
  • Zajistíme Vám veškeré služby související se zřízením a provozem internetových stránek - doménová jména, webhosting, emailové schránky... Průběžně se o Vaše požadavky a servis stará přidělený kontaktní operátor.

 

08 Intranet a firemní on-line aplikace

Na základě technologií internetových prohlížečů je možné firmám připravit zcela specifické aplikace. Takto vytvořené aplikace mají oproti klasickým desktopovým programům výhodu především v tom, že není nutné cokoli instalovat a je možné je ovládat z libovolného počítače pomocí internetového prohlížeče. Počet uživatelů (redaktorů) je libovolný a ovládání velmi intuitivní. Možnosti aplikace jsou v podstatě neomezené a šité na míru dle požadavku klienta. Cenová náročnost takovýchto programů je nesrovnatelně menší s ostatními techologiemi. Nespornou výhodou je možnost následného rozšiřování a vzdáleného servisu. Níže uvádíme některé příklady realizovaných projektů.

  • Milesi - aplikace na uchovávání receptur a míchání odstínů barev.Intranetová aplikace pracující na intranetové síti s cca 50 uživateli a slouží především prodejcům na přepážkách. Nástroj má návaznost na další vnitrofiremní software.
  • Mao stavebniny - program na zpracování poptávek po stavebním materiálu. Jedná se o kaskádovité předávání částí poptávek jednotlivým odpovědným pracovníkům až do úplného vyřízení a předání zákazníkovi. Celý proces urychluje komunikaci a vytvoření celé nabídky s konkrétní odpovědností u jednotlivých částí. Systém řeší i kontakty klientů, sledování procesů nadřízeným, zastupování v případě nemoci...
  • Graphica - systém na sledování prací jednotlivých operátorů. Aplikace do níž zapisují všichni operátoři prováděné práce. Na základě takto vkládaných údajů mohou klienti sledovat on-line prováděné práce na svých zakázkách. Měsíční výstup průběžných účtů je poté zpracováván účetním oddělením pro potřebu fakturace.
  • Pictura - vytváření vzorových smluv a jejich personalizace.Systém na správu uměleckých děl s průvodcem vytváření dokumentů dle předem vytvořených šablon (24 vzorů dokumentů), pravidelné aukce - 2x ročně. Systém zajišťuje identifikaci účastníků, správu příhozů při aukci a tisk listin.
  • Loap - vyhodnocování marketingových údajů z dotazníků.Systém evideduje statistiky z dotazníků, které poté generuje do graficky zpracovaných sloupců dle zadaných kriterií.
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace