facebook

07 SEO optimalizace

SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve vyhledávačích, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky. Přesné metody a algoritmy, podle nichž vyhledávač stránky hodnotí, jsou obvykle tajemstvím každé firmy (google, seznam,...). Základní mechanismus je dílem veřejně zřejmý, dílem odpozorovaný. Pozice stránky ve vyhledávání závisí na tom, do jaké míry splňuje stránka očekávání vyhledávajícího uživatele.

Z praktického hlediska u nás dělíme optimalizaci na dvě etapy "základní optimalizace" a "průběžná optimalizace".

Základní optimalizace je vždy součástí výroby webových stránek. Jedná se především o správnost formy a struktury zdrojového kódu doplněnou o klíčová slova a další běžné prvky SEO. Tato základní optimalizace zaručuje bezproblémové zaindexování a zařazení do výsledku všech běžných vyhledávačů.

Průběžná optimalizace je snaha dostat stránky na přední místa výsledků hledání nejznámějších vyhledávačů a tím zajistit vysokou cílenou návštěvnost. Průběžná SEO optimalizace není součástí výroby stránek a je účtována za dohodnuté období podle splnění nastavených cílů. Jedná se o dlouhodobou kontinuální práci za účelem dosažení co nejlepších výsledků pro vás a eliminaci vaší konkurence.

 

07 Výsledky průběžné optimalizace

Níže jsou uvedeny vybrané příklady našich klientů využívajících dlouhodobou průběžnou optimalizaci. SEO zajišťuje speciální operátor zaměřující se výhradně na tuto tématiku. U jednotlivých ukázek jsou uvedené pozice ve vyhledavačích na vybranné klíčové slovo.

náhled původního vzhledu projektu
Cadenza s.r.o
V roce 1990 vznikla v České republice firma Cadenza, aby přinesla do strohého světa náročné zdravotnické profese jistotu prestižního vzhledu.
Velice oblíbený internetový obchod specializovaný na zdravotnické oblečení. Zajímavé je řešení barevných variant na kartě produktu. Aplikace se ovládá pomocí administračního rozhraní [gAdmin], kterým se celý systém upravuje a aktualizuje. Stránky byly vyrobeny v roce 2008 a později ještě funkčně doplněny. Cenová skupina projektu je [gShop]. U stránek byla aplikována SEO optimalizace na klíčové slovo.
Aktuální SEO pozice ""
seznam[ ] google[ ]
Aktuální stav projektu: www.cadenza.cz
 
náhled původního vzhledu projektu
Rucanor s.r.o
Internetový obchod se značkovými sportovními potřebami. Výrobky Rucanoru vynikají nápaditým designem, v kolekcích jsou používány klasické i nejmodernější vysoce funkční materiály.
Zajímavě řešené stránky s netradičním řešením barevných variant na kartě produktu. Aplikaci si sám klient aktualizuje pomocí administračního rozhraní [gAdmin]. Každá stránka obsahuje flash animaci ilustračního obrázku. Stránky byly vyrobeny v roce 2008 a později na ně navázala i jejich samostatná slovenská verze pro jiného majitele v obdobném korporátním designu - www.rucanor.sk. Cenová skupina projektu je [gShop]. U stránek byla aplikována SEO optimalizace na klíčové slovo.
Aktuální SEO pozice ""
seznam[ ] google[ ]
Aktuální stav projektu: www.rucanor.cz
 
náhled původního vzhledu projektu
Reklama centrum
Firma REKLAMA CENTRUM založená v roce 1991 patří k největším přímým dovozcům reklamních a dárkových předmětů z Asie a Evropy.
Stránky mají viditelnou klientskou část a část administrační [gAdmin]. Ovládání pomocí importu XLS tabulky a modulů redakčního systému umožňuje klientovi komfortní ovládání webu a publikaci materiálů. Stránky obsahují v sekci novostavby originální flashový modul [gFloor] na zobrazení podlaží a jednotlivých bytů. Každý druh produktu disponuje speciálním vyhledáváním a filtrací dle zadaných parametrů. Stránky byly uvedeny do provozu v roce 2008. Projekt cenově dvakrát překračuje kategorii [gDeveloper] a to především proto, že obsahuje realitní řešení pro prodej starších nemovitostí.
Aktuální SEO pozice ""
seznam[ ] google[ ]
Aktuální stav projektu: www.reklama-centrum.cz
 
Galerie Harfa
Galerie Harfa je největším obchodním a administrativním centrem v Praze. Nachází se v těsném sousedství O2 Arény v Praze Vysočanech.
Stránky byly vyrobeny v roce 2008 a následně v roce 2010 modernizovány. Webové stránky jsou zčásti aktualizovány pomocí administračního rozhraní [gAdmin] jejímž prostřednictvím celý systém správcuje. Na stránkách je použit originální flashový modul [gFloor] na zobrazení jednolivých podlaží s obchody.
Aktuální SEO pozice ""
seznam[ ] google[ ]
Aktuální stav projektu: www.galerieharfa.cz
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace