facebook

04 Developerské projekty

Přestože lze říci, že naše společnost je schopná vyrobit jakoukoliv internetovou prezentaci na nejvyšší profesionální úrovni, přeci jen je určitý segment trhu, který je nám blízký a kterému se věnujeme od samého počátku. V našem případě se se jedná o novou výstavbu na trhu bydlení tzv. developerské projekty rodinných domů a bytů. Byli jsme u zrodu internetových stránek společnosti CENTRAL GROUP v době, kdy ještě stavěla pár rodinných domů ročně a o bytové výstavbě se ani neuvažovalo. Od roku 1994 se z malé firmy stal největší hráč na trhu nového bylení a převážnou část této cesty jsme stáli po jejím boku jako dodavatel internetových stránek a dalších přidružených aplikací. Společnost CENTRAL GROUP dokončila více než 110 rezidenčních lokalit a naše zkušenosti nasbírané při práci na projektech tomuto množství odpovídají.

Postupem času jsme začali zajišťovat stejné služby dalším developerským či stavebním společnostem. Mezi naše klienty patří velké světové developerské skupiny jako například Lighthousegroup, ale i menší investoři třeba jen s jedním projektem. Seznam realizovaných velkých i malých projektů naleznete v sekci 03 Webové stránky - reference.

Svoje přednosti spatřujeme hlavně v aktivním přístupu podpořeným nesčetnými zkušenostmi, které nám dávají jistotu, že se při realizaci projektu nesetkáme s problémem, jenž jsme za svou praxi neřešili a pro který nemáme již připravená řešení.

 

04 Speciální nabídka - gDeveloper

Na základě našich zkušeností jsme pro Vás připravili speciální nabídku internetových stránek developerského projektu. Projekt obsahuje všechny potřebné funkční moduly, které jsou všem projektům společné a které naši programátoři vyladili ke spokojenosti našich klientů. Jedná se o komplexní zhotovení stránek až do finální podoby nikoliv prázdný univerzální balíček. Budete mile překvapeni aktivitou a znalostí problematiky našich operátorů. Na Vás zbude jen nejnutnější minimum přípravy podkladů.

Kompletní www stránky developerského projektu za 45.000 Kč

Speciální cena 25.000 Kč »

Projekt obsahuje veřejné www stránky a administrační prostředí - redakční systém [gAdmin], kterým si majitel veřejné stránky ovládá. Přestože se jedná o modulární řešení, vždy je ještě upraveno dle specifických požadavků zadavatele přesně na míru. Na skeletu gDeveloper jsem vyrobili celou řadu internetových stránek, které si můžete prohlédnout v sekci 03 Webové stránky - reference. Poslední realizovaný projekt postavený na systému gDeveloper:

náhled původního vzhledu projektu
Střížkovská s.r.o.
Art Rezidence Střížkov - architektonicky originální bytový projekt na metru C Střížkov s 63 byty ve 13ti průběžně a oboustranně ustupujících nadzemních podlažích.
Stránky mají viditelnou klientskou část a část administrační [gAdmin]. Ovládání pomocí importu XLS tabulky a několika jednoduchých modulů redakčního systému umožňuje klientovi komfortní ovládání webu a publikaci materiálů. Stránky také obsahují originální flashový modul [gFloor] na zobrazení podlaží a jednotlivých bytů. Samozřejmostí je vyhledávání produktů a jejich filtrace dle zadaných parametrů. Stránky byly uvedeny do provozu v roce 2010. Projekt cenově spadá do kategorie [gDeveloper].
Aktuální stav projektu: www.artrezidence.cz
 

Internetové stránky gDeveloper v základní nabídce obsahují:

 • Originální grafický návrh dle přání klienta
 • Vzorovou tabulku pro aktualizaci a ovládání informací o nemovitosti
 • Výrobu stránek pomocí technologií MySQL, php, javascript, xhtml, css, flash
 • Přehledovou tabulku nemovitostí a možností vyhledávání či filtrace
 • Kód optimalizovaný pro všechny základní internetové prohlížeče
 • Základní animovanou navigaci flash a použití modulu [gFloor] na zobrazení podlaží, bytů, půdorysných či situačních plánů.
 • Základní SEO optimalizaci pro vyhledávače
 • Technickou podporu - zprostředkování při zřizování domén, webhostingu, emailových stránek...

Administrační prostředí [gAdmin] v základní nabídce gDeveloper obsahuje tyto moduly:

 • Správa uživatelů - definice neomezeného množství uživatelů a jejich práv k jednotlivým modulům
 • Import a správa dat - ovládání produktové části webu pomocí vzorové tabulky nemovitostí
 • Doplňkové informace - vkládání nadstandardních informací k jednotlivým produktům
 • Správa obrázků - vkládání libovolného množství obrazového materiálu základním či rozšířeným způsobem
 • Správa příloh - vkládání libovolného množství souborů (doc, xls, pdf, jpg, ...)
 • Správa galerií - vytváření skupin obrázků jejich popisů a komentářů (průběh výstavby, vizualizace, interiéry, společenské akce ...)
 • Správa aktualit - možnost sdělování časových novinek s libovolným počtem příloh
 • Správa dokumentů - vkládání dokumentů do centrálního úložiště
 • Správa kontextové nápovědy, použitých číselníků a jejich hodnot, sledování činnosti uživatelů ...

Nejčastěji požadované rozšíření nabídky gDeveloper:

 • Druhá jazyková verze (+ 5.000 Kč)
 • Napojení na google applety - mapy, statistiky, fulltextové vyhledávání
 • Správa statických stránek - možnost editace jednorázových stránek, úprava textů, obrázků a dalších prvků (např. o firmě)
 • Rozšíření administračního rozhraní pro možnost budování sesterských projektů stejného typu

 

04 Speciální cena - gDeveloperSpecial

V současné době nabízíme velmi zajímavou cenu za webové stránky developerského projektu.

Speciální cena za www stránky developerského projektu - 25.000 Kč

Tato cena je podmíněna výběrem již hotového řešení z našich předchozích www stránek. Graficky takovéto stránky zcela přizpůsobíme požadavkům klienta. Ovládání a funkcionalitu stránek včetně jejich administračního prostředí již v rámci této ceny není možné měnit. Zásahy a doprogramování je samozřejmě možné, ale již ne v rámci speciální ceny. S konkrétním ovládáním administračního prostředí vybraného projeku Vás naši operátoři rádi seznámí.

Tato nabídka je tedy vhodná pro klienty, kterým se líbil některý z našich starších projektů a nechtějí vymýšlet již vymyšlené. Nové stránky budou graficky a designově k nepoznání od referenčního projektu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace