facebook

02 Webdesign - grafický návrh zdarma

Co si pod tímto heslem představit? Je to jednoduché. Máte-li zájem o jakýkoliv náš produkt (webové stránky, reklamní animovaný banner, inzerci, leták, katalog...), stačí nás oslovit a operátoři Vám připraví "maketu - grafický návrh" budoucího výsledku. Takový model Vám usnadní rozhodování a dovolí nekupovat "zajíce v pytli". Typický příklad grafického návrhu www stránek naleznete zde. Tomu odpovídající již vyhotovenou aplikaci je možné porovnat na adrese www.cadenza.cz.

Pokud se vyrobený grafický návrh nebude dostatečně blížit Vaší představě, vyrobí operátoři další. Toto je možné opakovat dokud nedojde k úplnému ztotožnění Vašich požadavků s předkládaným návrhem. Do tohoto okamžiku je vše zcela ZDARMA. Teprve poté může dojít ke zcela konkrétní dohodě o finálním provedení, technologii výroby, termínu a cenové kalkulaci. Zákazník tedy platí pouze práce na realizaci jím schváleného grafického návrhu, nikoliv slepé cestičky při vývoji designu.

Příklad standardního postupu výroby grafického návrhu zdarma (internetové stránky):

  • zákazník sdělí představy, požadavky a omezující prvky, dodá logotyp nebo případně nechá návrh zcela na kreativitě operátora
  • operátor vyrobí titul a jednu typickou vnitřní stranu včetně návrhu navigace, animací, rolovacích menu a všech požadovaných prvků. Odprezentuje je pomocí internetového prohlížeče klientovi. (příklad grafického návrhu)
  • a - zákazník je spokojen a dojde ke zcela konkrétní dohodě o finálním provedení, technologii výroby, termínu a cenové kalkulaci.
  • b - zákazník se neztotožní s předloženým návrhem, operátor neprodleně vyrobí další a schvalovací postup se opakuje
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace