facebook

01 Úvodní informace

Internetové prezentace jsou dnes již standardem a zaujímají přední místo v marketingovém plánu každé firmy. Nezáleží na velikosti společnosti či jejího kapitálu, protože internet nerozlišuje firmy velikostně, ale informačně.

Internet - jako informační dálnice - je velmi výkonný pomocník, má však řadu specifických vlastností, na které je třeba myslet při vytváření jednotlivých prezentačních stránek. Je potřeba k výrobě webů přistupovat jednotlivě a volit mezi technologiemi takové, které svými parametry přesně vyhovují potřebám a možnostem zákazníka.

A přesně to Vám nabízíme - Osobní přístup (osobní operátor a klientský servis). Zvolení odpovídající technologie (od internetové vizitky až po složité aplikace). Grafický návrh zdarma (nekupujete zajíce v pytli). Administrační prostředí či redakční systém [gAdmin]. Denní-týdenní-nahodilé aktualizace dle potřeby a velmi příznivé ceny.

Vše zařídíme za Vás - Jsme si vědomi toho, že každý z nás je odborníkem na svůj segment práce, a proto jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše případné dotazy na problematiku internetu. Zároveň jsem schopni veškerou administrativu a práce spojené se zakládáním webových stránek zařídit za Vás, tak aby byl v maximální míře šetřen Váš čas. (doménová jména, webhosting, emailové stránky, technická podpora, výroba webu a následných aplikací, aktualizace, servis...)

Od roku 1995 se průběžně vzděláváme a sledujeme novinky na poli informační technologie. Na základě těchto zkušeností jsme schopni vytvořit internetové stránky jak drobnému živnostníkovi tak i velkým společnostem, kde web navazuje na interní řešení a data. V sekci 03 Webové stránky - reference si můžete prohlédnout vybrané stránky z naší tvorby.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace