facebook

02 Facebook

Nabízíme Vám jedinečnou službu – vytvoření Vašeho firemního profilu v sociální síti facebook. Rozšiřte prezentaci Vaší společnosti a dejte najevo, že jdete s dobou...

Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými 500 miliony aktivních uživatelů je jednou z největších společenských sítí na světě. Facebook umožňuje firmám, institucím a jednotlivcům propagovat značku, produkty, služby a aktivity firmy prostřednictvím webových stránek.

Vytvoření firemního profilu obsahuje:

  • vytvoření stránky Vaší společnosti v rámci sítě facebook
  • vytvoření speciálních stránek jako např. graficky zpracovaná uvítací stránka
  • definování základních a rozšířených informací o Vaší firmě
  • vytvoření fotogalerií či galerie videí Vašich produktů nebo služeb
  • pravidelná správa a aktualizace profilu
  • vytvoření administrátorského účtu pro Vás nebo Vašeho zaměstnance

Kromě toho facebook nabízí možnost PPC reklamy. Reklamu lze cílit na vybrané skupiny např. podle věku, vzdělání, rodinného stavu a dalších kritérií.

Facebook je ideálním komunikačním prostředkem se zákazníkem pro společnosti, které využívají systému slev a akčních nabídek jako jsou například restaurace, obchody, e-shopy nebo slevové servery.


Galerie Harfa
Galerie Harfa je nové obchodní centrum, kde mimo jiné najdete hypermarket Interspar, restaurace a občerstvení, kluziště, interaktivní hudební atrakce, farmářské sezónní trhy, výstavu Příchodu dinosaurů, poprvé v ČR fitness centrum Pure Fitness a spoustu dalších zajímavostí, které z jiných nákupních center neznáte.
Aktuální stav projektu: www.facebook.cz/galerieharfa
 
Graphica tisk & web
Oficiální facebookové stránky naší společnosti.
Aktuální stav projektu: www.facebook.cz/graphica
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace