facebook

01 Ceník - obecné informace

Naše společnost má již řadu let zaběhlý systém práce, optimalizované personální obsazení a minimalizované vlastní naklady. Díky těmto skutečnostem můžeme klientům nabídnout kvalitní produkt, následný dlouhodobý servis a velmi zajímavé ceny.

1.6.2014 | Změna hodinové sazby
Vážení klienti, po dlouhých letech se naše společnost rozhodla zvýšit hodinovou sazbu prováděný prací. I nadále zachováváme jednotnou sazbu pro všechny druhy prací (design, grafika, flash, press, programování, db, kódování, scripty atd.). Z více než 20.000 položek našeho interního systému vyplývá, že více než 95% úkonů je vždy kombinací práce více operátorů a tudíž i rozdílných sazeb. Jednotné účtování se ukázalo v minulosti jako nejpřehlednější a pro Vás jako klienty nejvýhodnější. Čas a prostředky ušetřené v administrativě můžeme i nadále věnovat Vám v podobě bezplatných telefonických konzultací a analýz. (Pozn.: Každý operátor věnuje dle interní statistiky za posledních 5 let bezplatnému telefonickému poradenství stálých klientů přes 25% své pracovní doby.) I nadále chceme náš osobní přístup ke každé zakázce zachovat a Vaše kladné odezvy nás v této nastolené cestě utvrzují.

Pro stálé klienty vstoupí v platnost nová hodinová sazba až 1.9.2014. Doufáme, že toto přechodné období 3 měsíců je pro Vás dostatečně dlouhá doba pro případné řešení dotazů. U jednorázových projeků i nadále zůstávají v platnosti ceny smluvní dle zasílaných kalkulací a všechny práce je možné sledovat on-line na Vašich přidělených průběžných účtech.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.
Dotazy a konzultace: Aleš Havelka 603 257 611, havelka@graphica.cz, jednatel společnosti

 

02 Ceník - internet

Veškerá cenotvorba v oblasti internetových aplikací a animací vychází pouze ze základní hodinové sazby operátorů, kteří se na dané práci podílejí. Klient neplatí žádné zbytečné prostoje či osoby nepodílející se na práci. Tento systém umožnuje v rámci dohodnuté ceny nabídnout maximální možnou kvalitu. Veškeré níže uvedené ceny jsou pouze orientační. Ke všem projetům přistupujeme jednotlivě a volíme vždy ideální poměr ceny a kvality.

Než začnete počítat »

zavřít

Chystáte se si založit www stránky? Nabízíme Vám pár otázek, rad či pohledů k zamyšlení...

Rozmyslete si co od Vaší www prezentace očekáváte. Zavolejte a poraďte se bezplatně s našimi operátory jestli Vaše představy odpovídají realitě dnešních technologií či situaci na trhu. Potvrďte si tak své představy nebo společně s námi zvolte jinou efektivnější filozofii prezentace.

Stanovte si rozpočet na internetové stránky. Projekt je možné vyrobit různými způsoby s důrazem na Vaši požadovanou funkcionalitu. Vždy existuje možnost někde ušetřit, některé funkce potlačit a ušetřené prostředky směrovat na nejdůležitější části projektu. Naši opreátoři Vám budou naslouchat a flexibilně předkládat návrhy na řešení.

Hledáte-li apriory nejnižší cenu a nic jiného Vás nezajímá, oslovte šikovného studenta některé odborné vysoké školy. Oproti zavedeným společnostem jistě nabídne zajímavější cenu. Popřemýšlejte však před tímto krokem nad otázkami následného servisu, akutních úprav, dlouhodobé spolupráce a časových možností. Nízká cena se Vám může v horizontu jednoho roku nepříjemně prodražit.

Zvolte podle svých možností způsob ovládání prezentace. Je možné aktualizace posílat našim operátorům emailem, kteří je bezodkladně zapracují, nebo využít redakční systém pomocí nehož aplikaci ovládáte sami [gAdmin]. Každá z variant má své pro i proti. Redakční systém se vyplatí u prezentací s větší četností aktualizací. Zvažte zda Váš čas není dražší než čas kvalifikovaného a rychlého operátora. Zavolejte a společně vybereme systém vhodný právě pro vaše specifické požadavky a podmínky.

Internetové stránky jsou věčně živý organismus a běh na dlouhou trať. Neudělejte špatné rozhodnutí v podobě nějakého obecného hotového řešení. Zavolete našim operátorům a zaptejte se na jakékoliv téma nebo si sjednejte konzultaci zdarma. 01 Kontakty

zavřít

Grafický návrh - webdesign
zdarma

V rámci námi vytvořeného produktu Vám nabízíme službu Grafický návrh zdarma.

Hodinová sazba
600 Kč

Na všechny programovací, kodérské, grafické práce i design.

Školení
zdarma

Zaškolení obsluhy administračního rozhraní v rámci projektu zdarma. Maximálně však 3 týdny po odevzdání projektu. Následné školení telefonicky, u klienta, či dle dohody viz hodinová sazba.

MiniWeb
3.000 Kč

0riginální grafika, cca 5 stran informací, bez administračního prostředí a flash animací.

SlimWeb
10.000 Kč

0riginální grafika, cca 20 stran informací, se základním administračním prostředím a flash animací.

MediumWeb
20.000 Kč

0riginální grafika, počet stran neomezený, administrační prostředí s možností plné editovatelnosti a flash animací.

BigWeb
dle dohody

Komplexní řešení s originální grafikou a možností plné administrace. Funkcionalita dle volby klienta bez omezení. Libovolný počet flash animací a interaktivních modulů.

gShop Special - internetový obchod
25.000 Kč

Speciální nabídka eshopu - hotové řešení. Originální grafika a flashové animace.

gShop - internetový obchod
45.000 Kč

Komplexní zhotovení stránek eshopu zcela na míru dle specifických požadavků. Žádný prázdný univerzální balíček. Redakční systém a administrace zboží.

gDeveloper Special - developerský projekt
25.000 Kč

Speciální nabídka www stránek developerského stavebního projektu - hotové řešení. Originální grafika a flashové animace.

gDeveloper - developerský projekt
45.000 Kč

Komplexní nabídka www stránek developerského stavebního projektu zcela na míru dle specifických požadavků. Žádný prázdný univerzální balíček. Redakční systém a administrace nemovitostí.

Speciální moduly
dle dohody

V současnosti nabízíme již hotová univerzální řešení www stránek pro bytová družstva, základní školy, sportovní oddíly a sledování průběhu zpracování poptávek. Na přání je možné tyto moduly i modifikovat, případně vyvinou zcela nové na přání klienta.

 

03 Ceník - animace

Veškerá cenotvorba v oblasti flashové animace a interaktivních flashových modulů vychází ze základní hodinové sazby operátorů, kteří se na dané práci podílejí. Klient neplatí žádné zbytečné prostoje či osoby nepodílející se na práci.

Hodinová sazba
600 Kč

Na všechny flashové animační práce.

Animované reklamní bannery
300 - 1200 Kč

Reklamní bannery vhodné pro vložení do všech reklamních systémů významných portálů (seznam.cz, idnes.cz, google.cz...). Bannery se většinou vyrábí v kolekcích čítajících cca 5 velikostních variací.

Animované sekvence
dle dohody

Animace vhodné jako doplňky www stránek, lcd propagační smyčky a prezentace na výstavy.

Interaktivní flashové moduly
dle dohody

V současnosti nabízíme již hotová univerzální řešení pro zobrazování půdorysů bytů, lokalit rodinných domů, parcel a dalších půdorysných či lokalitních plánků. Mezi další zajímavé moduly patří zejména prohlížeč katalogů a zobrazení náhodných fotografií. Po dohodě je možné tyto moduly i modifikovat.

 

04 Ceník - tiskoviny, tiskové propagační materiály

Veškerá cenotvorba tiskovin a reklamních propagačních materiálů vychází ze základní hodinové sazby operátorů, kteří se na dané práci podílejí. Klient neplatí žádné zbytečné prostoje či osoby nepodílející se na práci.

Hodinová sazba
600 Kč

Na všechny práce spojené s tiskovou propagací firem.

Výroba logotypu
1.000 - 3.000 Kč

Výroba firemního loga včetně všech licenčních práv poskytnutých autorem na neomezené používání a modifikaci logotypu.

Podrobnější ceník připravujeme

Připravujeme ceník katalogů, inzercí, reklamních letáků, billboardů vizitek atd...

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace